Ми працюємо:

Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота, неділя — вихідні
Доставка в Ваше місто і по Україні

Наша адреса:

м. Івано-Франківськ,
вул. Довженка, 5а

info@mears.com.ua
vusochan1212@gmail.com

Чому всім потрібні лічильники води і газу

Чому всім потрібні лічильники води і газу

З кожним днем і кожним новим підвищенням тарифів в Україні залишається все менше жителів, які в своїх квартирах намагаються обходитися без простих приладів обліку споживання води — адже платити без лічильників доводиться помітно більше. А останнім часом намітився ще один тренд — встановлення багатотарифних (в народі їх називають багатотемпературними) лічильників води.

Вони хороші тим, що дозволяють платити за погано підігріту воду менше, ніж за повноцінно гарячу. Зріс також інтерес і до встановлення газових лічильників у квартирах, адже, за оцінками фахівців, такий прилад дозволяє економити від 20% і вище від плати за газ. Але, знову ж таки — якщо ви використовуєте “блакитне паливо” раціонально, не перетворюючи газові пальники у відкриті осередки для цілодобового опалення квартири (чим страждають багато наших співвітчизників). Але активність громадян у придбанні газових лічильників власним коштом сильно гаситься тією обставиною, що обслуговуючі контори з часом повинні поставити їх нам всім безкоштовно. І час цей має настати не пізніше січня 2018 року. А деякі це благо отримають і раніше — газові підприємства проводять безкоштовне встановлення за графіками.

Але якщо дата встановлення лічильника у вашому будинку губиться за горизонтом, а почати економити хочеться прямо зараз, ви можете вирішити це питання за свій кошт.